תמונה ראשית של פוסט

אם יש לכם קווי לולאות על האצבעות שלכם, מה שזה אומר שאתם…

מדע העוסק בחקר הקווים על האצבעות נקרא דרמטוגליפיקה. מדע זה עוזר להבין כיצד הקווים על האצבעות שלכם קשורים לאופי וההתנהגות.
החלטנו לגלות לכם כמה סודות של מדע זה, על מנת שתוכלו לגלות על עצמכם דברים חדשים.

לולאות
גלו את האופי שלכם לפי הקווים על האצבעות.
קווים אלו הם הנפוצים ביותר בקרב האירופאיים. קווים אלו מעידים על אופי רגוע ומאוזן. אנשים אלו סימפטיים, תמיד מוכנים לעזור לאחרים, מוצאים חברים בקלות. הם דייקנים ואחראים, אך מגלים יוזמה לעתים רחוקות.
את התחושות והמידע הם מקבלים בעיקר דרך התקשורת עם אנשים. אנשים עם קווי לולאות פתוחים רגשית ודיי צפויים. בעלי בריאות טובה, אך חלו לעתים קרובות בילדות. מדובר על אנשים אופטימיים. הם לא סובלים עבודה משעממת ומונוטונית. אם קווי הלולאות מופיעים על כל האצבעות, זה מעיד על דמיון מפותח וניתוק מסוים מהמציאות.

קשתות
גלו את האופי שלכם לפי הקווים על האצבעות.
אנשים עם קווי הקשתות על האצבעות מאוד אנרגטיים ומלאי ביטחון. את הביטחון העצמי שלהם ניתן לראות בהכל: גב זקוף, צורת הליכה, נימוסים ותנועות הבעה. לפעמים זה בלתי אפשרי לשכנע אותם או לגרום להם להודות בטעות. הם מתווכחים עד הסוף. בעלי חשיבה קונקרטית בעיקר. מתקשים להסתגל לשינויים ולהקשיב לדעותיהם של אחרים. את הרגשות הם מקבלים בעיקר מפעולות שמבצעים. עם זאת, על מנת למלא משימות הם מעדיפים להשתמש בכוחם של אנשים אחרים.
בעלי אופי רתחני. אוהבים ומעריכים מוסיקה ואומנות. בעלי הבעות פנים אקספרסיביות.
ברגעים הקשים הם חייבים להעסיק את עצמם במשהו, על מנת לא להיות מרוכזים בבעיה העיקרית. לא סובלים יחסים עדינים, אך מאוד מסורים לאנשים הקרובים.

תלתלים
גלו את האופי שלכם לפי הקווים על האצבעות.
אנשים עם קווי תלתלים על האצבעות הם חמי רוח, אך הם נרגעים במהירות. בעלי קישורים אומנותיים, קולטים מהר דברים חדשים, יודעים לנתח כל מצב. הרבה פעמים מתחילים להתעסק בכמה דברים במקביל, עוזבים באמצע ולא מסיימים. מתרגשים בקלות, מצב רוח לא יציב. לא צפויים מבחינה נפשית, מסתירים את רגשותיהם. נוטים להתבודד ולבצע ניתוח והתבוננות עצמית. את המידע מקבלים לרוב ממקורות כתובים.
סוג האופי שלהם הוא פלגמטי. הדיבור לא אקספרסיבי, שקט ואפילו איטי. אם על אצבע המורה בשתי הידיים מופיעים קווי תלתלים, מדובר באדם הוגה-דעות ובעל קישורים בתחום התכנות, משפטים ובתחום המדעים.
לסיכום, אנשים בעלי קווי תלתלים על הם בעלי התנהגות מגוונת, מורכבת ולעתים קרובות הם לא מודעים לקישורים של עצמם.