תמונה ראשית של פוסט

מדליק: איך לעשות דיאטה, לאכול שוקולד, לשתות יין ולהרזות!

כל דיאטה המאפשרת להנות משוקולד בליווי יין משובח מושכת מיד את תשומת לבנו, וגורמת לנו לספקנות בריאה. מגיל קטן אנו רגילים לעובדה שכל מה שטעים הוא לא בריא ומשמין ולהפך – כל מה שטוב לגזרה שלנו הוא לא טעים.
עיקרון של דיאטה החדשה מבוסס על הגדלת צריכת מוצרים המכילים כמות גדולה של "סירטואינים" המסוגלים לרמות את חילוף החומרים שלנו ועוזרים לרדת במשקל. איך זה עובד? סירטואינים – הם חלבונים המונעים דלקות בגוף. השפעה נוספת של סירטואינים על הגוף היא האצת המטבוליזם, אשר בתורו מוביל לשריפת השומן.

מה מותר לאכול?
מוצרים העוזרים להגביר את ריכוז הסירטואינים בדם. המוצרים המומלצים הם: תפוחים, פירות הדר, שמיר, כוסברה ופטרוזיליה, מלפפונים, אוכמניות, מוצרי סויה, תה ירוק, שמן זית, תותים, בצל סגול, שוקולד שחור, יין אדום, קפה, כורכום, ארוגולה, וכל הזנים של כרוב.
למרבה הצער, במהלך הדיאטה הזאת לא ניתן לאכול עד שובע. התכנית מחולקת לשני שלבים – שלב הראשון, שנמשך שבוע, כולל 3 ארוחות של 1000 קלוריות במהלך 3 ימים ראשונים ו-3 ארוחות של 1500 קלוריות במהלך 4 ימים. המנה העיקרית – מיצי פירות וירקות, פירות וירקות טריים, תה ירוק ופירות יער. בשלב השני, אשר נמשך שבועיים, מוסיפים ארוחה הרביעית בכל יום, מבלי לשנות את רשימת המוצרים המותרים וע"י הוספת מנות שהוכנו בשיטת הבישול באדים.

האם זה עוזר לרדת במשקל?
כמובן, הגדלת צריכת ירקות ופירות טריים, כמו כן צריכה מוגברת של כרוב, ירקות, אגוזים וזרעים העשירים בסיבים יעזור לרדת במשקל במהירות וביעילות. עם זאת, בגלל הקושי היחסי של השלב הראשון, הדיאטה בעלת סיכון גבוה לכשלון. בנוסף, דיאטה זו עוזרת לנהל אורח חיים בריא, מה שתמיד מוביל לירידה במשקל. אם לאחר 3 שבועות תחזרו לתזונה הרגילה שלכם – הקילוגרמים שהורדתם יחזרו במהירות.

מסקנה
גם אם הדיאטה נראית לכם מסובכת מדי, כדאי לשקול להגדיל את כמות צריכת המוצרים המומלצים. כדאי להפחית את כמות השומן והשמן, פחמימות ומוצרים המכילים כמות גדולה של עמילן לטובת כרוב, מלפפונים, פירות יער טריים ופירות (תפוחים, פירות הדר, אבוקדו), עשבי תיבול ושוקולד כהה. כדאי גם להחליף את המשקאות האלכוהוליים ביין אדום. שינויים אלה יעזרו לנטרל את הדלקות הנסתרות בגוף, להפחית את הסיכון למחלות רבות ולהגדיל את אורך החיים.

מקור התמונה: AnneCN